Wypożyczalnia napisów LOVE na wesele Przeskocz do treści

Wypożyczalnia napisów LOVE

Podświetlany napis LOVE jest idealnym elementem dekoracyjnym na wesela. Może stanowić znakomite uzupełnienie scenerii ślubnej jako nietuzinkowy dodatek do zdjęć lub filmu. Zapraszamy do wynajęcia napisu LOVE z podświetleniem na wesele, ślub, ślubną sesję zdjęciową lub inna okazję.

Napis LOVE do wynajęcie na terenie Krakowa

Napis love jest podświetlany w różnych kolorach przez dołączony sterownik. Możliwe jest ustawienie jednego stałego koloru, płynnej lub skokowej zmiany barwy. Wykonany jest ze specjalnego plexi wysokiej jakości. Mobilny, lekki, łatwy w transporcie to nie które zalety naszych napisów LOVE. Poniżej koszty wynajęcia napisu na weekend lub dobę.

Wysokość 80cm - 250zł

Wysokość 100cm - 400zł

Szerokość napisu o wysokości 80cm to ok.340cm, szerokość napisu o wysokości 100cm to ok. 400cm. Podane ceny obejmują wynajęcie na cały weekend !

Wynajęcie w tygodniu na sesje zdjęciowe - wycena indywidualna

 

Czy możliwa jest wysyłka napisu LOVE ?

Szukasz oryginalnego i rzucającego się w oczy pomysłu na wesele ? Odpowiedzią na to jest wielkoformatowy napis LOVE, który uświetni wygląd wnętrza lub sesję zdjęciową w plenerze. Litery do napisu możesz wynająć w Krakowie. Ze względu na wymiary i możliwość uszkodzenia nie wysyłamy podświetlanego napisu LOVE kurierem.

Napis LOVE na kolację dla dwojga, zaręczyny, sesję zdjęciową, wesele, ślub - Kraków i okolice.