Przeskocz do treści

Wypożyczalnia napisu LOVE na terenie Małopolski hitem ostatnich lat

Planujesz wesele i chcesz urozmaicić salę nietypowym, ciekawym interesującym gadżetem w postaci świecącego napisu Love ? Mamy dla Ciebie rewelacyjną propozycję ! Oferujemy napisy Love podświetlane technologią LED, które stanowią idealny dodatek dekoracyjny i atrakcję na wesele, która sprawi, iż na Twoim ślubie zagości odrobinę magii. Pisząc do nas otrzymasz odpowiedź na najbardziej nurtujące klientów pytania:
- gdzie w Krakowie i Małopolsce wynająć napis LOVE ?
- ile kosztuje wynajęcie napisu LOVE na wesele ?
- jak może wyglądać napis LOVE, czy sprawdzi się na zdjęciach ?

Dlaczego świecący napis LOVE ?

Napis LOVE wprowadza odrobinę magii, która będzie mogła być wykorzystana do przepięknych zdjęć z wesela. Niesamowity klimat, niezastąpione wizualne odczucia to tylko niektóre atuty naszych świecących napisów Love, które wynajmujemy na terenie Małopolski a przede wszystkim w Krakowie. Ciepłe światło, możliwość wyboru kolorystyki, elastyczność jeśli chodzi o ceny wynajmu to nasze główne atuty. Każda litera jest idealnie wykończona, wypełniona oświetleniem LED, dzięki czemu urozmaica wnętrze sali i stanowi idealne dopełnienie dekoracji weselnej.
Świecący napis love już od kilku sezonów stał się niezastąpionym elementem polskiego wesela, dlatego warto zastanowić się, czy na imprezie weselnej będzie miejsce i warunki w których można go swobodnie ustawić i wykonać niezapomniane zdjęcia z wesela. Jeśli napisu Love nie ma na Waszej liście potrzeb weselnych, bezzwłocznie skontaktujcie się z nami 🙂
 

Rodzaje naszych świecących napisów LOVE

Aktualnie Posiadamy w swojej firmie dwa rodzaje napisów Love, które wynajmujemy na wesela w Krakowie i całej Małopolsce. Pierwszy z nich to napis love wykonany z białego plexi podświetlany od środka systemem Led RGB ze specjalnym sterownikiem, dzięki czemu możesz uzyskać wymarzony kolor lub ustawić płynną albo dynamiczną zmianę kolorystyki idealnie dopasowując się do wystroju sali. Drugi napis wykonany jest ze sklejki o grubości 5 cm i wypełniony białymi żarówkami LED, dzięki czemu daje efekt światła, które swoim blaskiem zaskoczy Parę Młodą i gości.

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni napisów LOVE ?

W naszej firmie warto wynająć podświetlany napis LOVE na wesele, ponieważ jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o ceny i oferujemy wysokiej jakości napisy Love. Aby zarezerwować i wynająć napis love w Krakowie lub pozostałej części Małopolski należy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo celem poznania szczegółów oferty wynajmu.