Karaoke na imprezach - zobacz ofertę MusicSerwis.com Przeskocz do treści

Organizacja imprez karaoke

Zapraszam do korzystania z usługi organizacji imprez karaoke na terenie Małopolski, Śląska, Podkarpacia (Kraków, Katowice, Tarnów i inne miasta). Co to jest karaoke ? Idea karaoke narodziła się w latach 30-tych w Japonii. Udział w tej śpiewającej zabawie może brać jedna, dwie, trzy i większa ilość osób. Popularne są występy solowe i grupowe. W przypadku dużej imprezy na które śpiewa kilka osób niezbędne jest nagłośnienie, mikrofony, projektor multimedialny na którym śpiewający i inni goście obserwują przesuwający się bądź podświetlany tekst utworu. Dlatego to takie łatwe i przyjemne, w tle słychać ścieżkę dźwiękową a my widzimy jakie słowo w danym momencie zaśpiewać, goście stojący wokół nucą często piosenkę pod nosem, podczas gdy osoby trzymające mikrofony są nagłaśniane. Polecam obsługę imprezy przez dj-a na imprezę a w przerwach między tańcami bloki karaoke. Przy kompleksowej usłudze atrakcyjny rabat.

Karaoke - znakomite urozmaicenie imprezy

Prowadzimy obsługę techniczną imprez, karaoke i inne, jak też wypożyczalnię projektorów, mikrofonów bezprzewodowych, nagłośnienia, sprzętu dj na terenie Krakowa i okolic. Jeśli szukasz mikrofonu, mikrofonu bezprzewodowego w Krakowie to zapraszam do mojej wypożyczalnia. Imprezy karaoke obsługujemy w Krakowie, ale nie tylko, w naszym zasięgu jest cała Małopolska oraz tereny Śląska. Zapraszam do współpracy !

Prowadzimy obsługę techniczną imprez, karaoke i inne, jak też wynajem projektorów, mikrofonów bezprzewodowych, nagłośnienia, sprzętu dj na terenie Krakowa i okolic. Jeśli szukasz mikrofonu, mikrofonu bezprzewodowego w Krakowie to zapraszam do mojej wypożyczalnia.

Hasła po których znalazłeś tą stronę to: karaoke w Krakowie, organizacja karaoke, imprezy karaoke, imprezy karaoke w Małopolsce. Zapraszam do współpracy !

Jak technicznie organizowane jest karaoke ?

Do profesjonalnej imprezy karaoke niezbędne jest odpowiednie zaplecze techniczne, czyli: nagłośnienie, ekran, projektor multimedialny, mikrofony oraz pliki z muzyką karaoke. W przeszłości powszechne było używanie plików w formacie midi, jednak postęp technologiczny pozwolił na stosowanie profesjonalnych podkładów do karaoke w formacie MP3, AVI, MPEG, których ścieżka dźwiękowa brzmi zawodowo i zachęca do śpiewania. Przed samą imprezą karaoke uczestnicy otrzymują wydrukowane spisy utworów, które mogą podczas imprezy zaśpiewać solo, w parach lub większych grupach. W zależności od ilości bawiących się osób i wymagań imprezy oferujemy najczęściej mikrofony w ilości 2 do 6 sztuk. Tekst śpiewanej piosenki wyświetlany jest na ekranie, zatem nikt nie musi znać go na pamięć. Więcej...dla osób, które nie mają wyczucia rytmu podświetlane są nawet słowa piosenki, które w danym momencie mają być zaśpiewane. Z ważnych aspektów technicznych podczas imprezy karaoke należy pamiętać, iż odległość pomiędzy ekranem a projektorem musi wynosić kilka metrów, zatem sala w której organizujemy karaoke nie powinna być zbyt mała.
 
 
Imprezy karaoke - organizacja - prowadzenie - zapraszamy !