Nasze maszyny do dymu na pierwszy taniec na terenie Krakowa i Małopolski

Maszyna do dymu do pierwszego tańca to ogromna atrakcja na weselach i innych imprezach. Zapraszam do skorzystania z opcji wynajęcia maszyny do dymu jako urządzenia dającego niecodzienne efekty wizualne i dobry materiał dla fotografa i kamerzysty. Maszynę do dymu oprócz pierwszego tańca można wykorzystać także do wjazdu weselnego tortu.

Na pierwszy taniec Pary Młodej wynajmujemy następujące maszyny do dymu:
- Eurolite 1500W (wykorzystuje specjalny płyn oraz suchy lód lub zwykły lód w kostkach),
- Stairville GF3000 (wykorzystuje gorącą wodę i suchy lód w proporcjach 7L/4kg),
- maszyna MSERWIS (wykorzystuje gorącą wodę i suchy lód w proporcjach 20L/10kg).
Zastosowanie powyższych maszyn oprócz pierwszego tańca to między innymi: wjazd tortu weselnego, podziękowania dla Rodziców, koncerty, eventy firmowe, przedstawienia teatralne, akcje marketingowe, produkcje filmowe, przedstawienia teatralne, testy szczelności instalacji wentylacyjnych i inne).

Charakterystyka maszyn do dymu ciężkiego na pierwszy taniec Pary Młodej, które można wynająć w Krakowie

Wytwornica dymu ciężkiego Eurolite NB-150 ICE

Do tej maszyny stosuje się specjalny płyn oraz suchy lód. Jest opcja zastosowania zwykłego lodu w kostkach co zmniejsza koszty, ale dym jest mniej gęsty i pod zawór maszyny należy podłożyć naczynie które będzie odbierać skraplającą się z lodu wodę. Problem ten nie występuje w przypadku użycia suchego lodu, który to nie skrapla się, ale wyparowuje na skutek reakcji z wodą. Maszyna ta stosowana jest to pierwszego tańca na mniejszych parkietach, w przypadku średniej powierzchni można użyć dwie sztuki, co oczywiście polepsza efekt. Dodatkowo maszynę wynajmują często firmy, które chcą na imprezie dla pracowników stworzyć efekt poruszania się w obłokach, a może on trwać dosyć długo bo ciągły czas wydmuchu wynosi nawet kilkadziesiąt minut. Maszyna ta może być wykorzystana podczas przedstawień teatralnych i przydać się podczas testów szczelności.
Dzięki zastosowaniu specjalnego płynu dym wydobywający się z maszyny unosząc się, ogrzewa się i znika już na wysokości kolan. Dzięki temu na parkiecie nie dochodzi do klasycznego efektu zadymienia w wyższych partiach.
 
Moc: 1500 W,
Wyrzut dymu do 30 minut,
Czas nagrzewania: ok. 10 min.,
Zbiornik na płyn: 2 l
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 680 x 415 x 350 mm
Waga: 21 kg
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wytwornica niskiego dymu Stairville GF-3000

Maszyna wykorzystuje się reakcję suchego lodu z gorącą wodą, na skutek czego wytwarza się gęsty, biały dym unoszący się do wysokości kolan. Maszyna wypełniana jest wodą (czas jej nagrzewania wynosi około 15 minut). Maszyna ta jest niedużych rozmiarów, lekka i bardzo mobilna. Po zakończeniu pracy z maszyny należy wylać wodę. Maszyna zamknięta jest w specjalny case, wobec tego jest możliwość wynajęcia jej wraz z wysyłką.
Moc: 2400 W,
Wydajność: ok. 220 m3/min.,
Czas nagrzewania: ok. 20 min.
Zbiornik na wodę: 7L
• Kosz na suchy lód ok.4kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 420 x 350 x 360 mm
Waga: 5kg (pusta), 13kg (napełniona wodą)
• Czas wydmuchu przy jednym cyklu ok.2 minuty, po tym czasie można dosypać drugą porcję lodu i przedłużyć efekt dymu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wytwornica dymu ciężkiego MSerwis

Działa na podobnej zasadzie jak maszyna Stairville GF-3000 wykorzystując reakcję wody i suchego lodu, natomiast dzięki stosunkowo dużej objętości daje większe możliwości uzyskania dużej ilości gęstego dymu przez dłuższy czas. Polecamy tą maszynę na duże parkiety. Wymiary maszyny umożliwiają swobodne przewożenie autem osobowym, a zamontowane kółka umożliwiają swobodne przesuwanie. Po zakończeniu pracy z maszyny wyprowadza się wodę poprzez zamontowany zawór kulowy.
Moc: 2000 W
Wydajność: ok. 300 m3/min.
Czas nagrzewania: ok. 50 min.
Zbiornik na wodę: 20L
• Kosz na suchy lód ok.10kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 650 x 550 x 450 mm
Waga: 18kg (pusta)
 
 Jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące zasady wynajmowania maszyn do dymu, wszelkich aspektów technicznych to zapraszamy do kontaktu e-mail bądź telefonicznego, w miarę możliwości postaramy się odpowiedzieć na wszystkie z nich, aby satysfakcja klienta była na jak najwyższym poziomie.