Przeskocz do treści

DJ z Krakowa na Wasze wesele

Skoro trafiliście na moją stronę, najprawdopodobniej szukacie DJ-a na swoje wesele 🙂  Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą. Aby poznać szczegóły proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, poznasz moją ofertę. Dysponuje sprawdzonym sprzętem estradowym oraz zapleczem technicznym w postaci projektora, ekranu, maszyny do baniek, ciężkiego dymu i inne atrakcje, które urozmaicą i nadadzą Twojemu weselu wyrazu.

Obszar na którym działam to: Małopolska, Śląsk, Podkarpacie, Kieleckie, więc nie stoi nic na przeszkodzie, abym zawitał na weselu w tych województwach. Na Wasze życzenie rozkręcimy udane wesele w każdym innym zakątku Polski 🙂

Dzwoń dzisiaj ! tel.: 605-829-895

Znaleźliście DJ-a na swoje wesele

Oczywiście to co najważniejsze to muzyka na wesele. Ważne jest, aby Wasze wesele obsługiwał doświadczony DJ na wesele, który ma obycie z mikrofonem, ponieważ same "puszczanie" muzyki podczas wesela bez dodatkowej obsługi konferansjerskiej i prezenterskiej jest nie do końca trafione. Wie o co chodzi ten, który był na weselu prowadzonym przez zawodowego DJ-a na wesele, który oprócz tego, że wie, jak używać dj sprzętu, zna także fach pracy z mikrofonem. Nie bez znaczenia jest także legalny repertuar, dzięki, któremu środki trafiają do artystów, a jakość dźwiękowa muzyki nie pozostawia nic do życzenia.

Jak prowadzę wesela jako DJ na wesele ?

Z mojej strony możecie się spodziewać pełnej obsługi jako DJ na wesele, konferansjer, prezenter muzyczny oraz wodzirej. Tylko połączenie tych wszystkich funkcji gwarantuje pełne zadowolenie klienta i prowadzenie wesela na najwyższym poziomie.

Dzwoń, napisz, sprawdź moją ofertę - DJ Robert Koss z Krakowa. Dojadę do Krakowa, Katowic, Rzeszowa, Zakopanego, Nowego Sącza, Tarnowa i innego miasta w którym chcesz zorganizować udane wesele 🙂