Przeskocz do treści

DJ na wesele – DJ Robert Koss

    Polub moja stronę na Facebook-u

Jako DJ prowadzący wesela oferuję wysoką jakość usługi "DJ na wesele". Służę pomocą, aby po pierwsze klient znalazł to czego szuka, po drugie, aby usługa dawała maksymalne zadowolenie ! Oferuję wieloletnie doświadczenie, poczucie dobrego smaku, zaangażowanie w powierzone zadanie i bezkompromisowe zaplecze techniczne. Posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetlenie dające magiczne efekty. W mojej ofercie znajdziecie Państwo: profesjonalną obsługę konferansjerską wesela (dj na wesele), największe przeboje muzyczne, profesjonalny dj sprzęt firm Pioneer i Denon.

Moje atuty to między innymi:

 • kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeni wesel i wszelkich innych imprez jako DJ na wesele - prezenter muzyczny,
 • niezawodne zaplecze techniczne (Yamaha, Denon, Shure, Sennheiser, Showtec) - na Twoim weselu będzie pracował sprzęt wysokiej klasy,
 • elastyczność i otwartość na klienta, ponoć można mnie lubić 🙂
 • legalny repertuar muzyczny wysokiej jakości dźwiękowej (płyty CD, pliki MP3 z DJ sklepu DeeJayMixClub.
 • Zabawa z wodzirejem - Robert Koss
  Zabawa weselna? Tylko z wodzirejem
  Jak się bawimy na weselu 🙂
  Robert Koss - zapewniam przebrania i kostiumy
  Zabawy weselne
  Zabawy na weselu
  Robert Koss - najlepszy wodzirej na wesele
  Zabawy weselne z DJ Kossem
  Zabawy weselne - wybierz swojego wodzireja
  Jakie zabawy na wesele?
 •  

  Jak zarezerwować DJ-a na wesele ?

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i następnie na niezobowiązujące spotkanie podczas którego poznam Wasze oczekiwania i odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. Dla osób z odległych od siedziby firmy zakątków Polski oraz osób przebywających za granicą oferujemy możliwość bezproblemowego podpisania umowy drogą internetową. DJ Robert Koss - pewność, zaufanie, wysoka jakość.

  W roli DJa na wesela obsługuję wesela najczęściej na terenie Małopolski, Śląska i Podkarpacia. Zapraszam do kontaktu...dojadę wszędzie tam, gdzie świetnej zabawy i niezapomnianych chwil.
  Wszystkim Młodym Parom, które obdarzyły mnie i moich sprawdzonych kolegów zaufaniem i zatrudniły jako dj na wesele serdecznie dziękujemy życząc pomyślności. Jeśli szukacie DJ-a na swoje wesele, który poprowadzi jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, to dobrze trafiliście. Członkowie naszej grupy spędzili za konsolą tysiące godzin. Obecnie wesela i imprezy obsługujemy na terenie Krakowa, Małopolski, Śląska i Podkarpacia. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam w osobie dj'a weselnego na prowadzenie wesel i poprawin w taki sposób, aby goście byli maksymalnie zadowoleni.
  OPINIE na temat mojej pracy jako dj na wesele znajdziecie w zakładce Referencje
   DJ weselny - Robert Koss

  Wesela, imprezy, poprawiny z dj-em wodzirejem

  W kilku punktach zdradzę sekrety dobrego "DJ-a na wesele":
    Pewność DJ-a weselnego wynikająca z doświadczenia,
    Dobry kontakt wodzireja z gośćmi,
    Mikrofon w dłoni i umiejętność korzystania z niego,
    Sprzęt sprawdzony podczas wielu imprez,
    Atrakcyjne i widowiskowe gadżety na wesele,
    Przygotowane zabawy taneczne,
    Wiedza zdobyta na setkach imprez o tym jaka muzyka na wesele porwie wszystkich do tańca.
  Zapraszamy...Twoje wesele też będzie udane !!!
  Oferujemy także usługę dekoracji sali oświetleniem LED. Przy zamówieniu usługi dj na wesele + oświetlenie dekoracyjne atrakcyjne rabaty. Aby uatrakcyjnić miejsce wesela oświetlamy parkiet i jego okolice sprzętem LED, dzięki czemu kamerzysta i fotograf mają wyśmienite warunki do kręcenia filmu i robienia pięknych zdjęć z imprezy.

   

  Sprawdzony dj na wesele

  Dlaczego warto u nas rezerwować usługę DJ na Twoje wesele ?

  Na rynku wesel i imprez jest wielu dj-ów, utalentowanych ale początkujących wodzirejów, pseudo grajków, profesjonalnych prezenterów…krótko mówiąc rynek jest pełen osób zajmujących się prezentacją muzyki na weselach i imprezach. W gąszczu ofert szukając dj-a na wesele powinniście na spotkaniu kierować się także rozsądkiem…oferta powinna być dostosowana do potrzeb i wymagań klienta, miedzy Wami i osobą, która ma poprowadzić Wasze wesele powinno "zaiskrzyć" , wzajemne zrozumienie i zaufanie oraz dobry kontakt to sprawy bardzo ważne. Dla osób, które dysponują bardzo okrojonym budżetem podczas planowania swojego wesela, przygotowaliśmy dodatkowe opcje w postaci wypożyczalni nagłośnienia na wesela i imprezy. Do dyspozycji są różne zestawy nagłośnienia. Popularnością cieszą się także zestawy świateł na wesela i imprezy, które znajdziesz w zakładce wypożyczalnia oświetlenia. Urządzenia są proste w montażu i pomagają wprowadzić podczas wesela prawdziwie imprezowy klimat. W ofercie posiadam także maszynę do ciężkiego dymu / niskiego dymu dający efekt tańca w chmurach – jest to urządzenie często wynajmowane do pierwszego tańca.

  Zabawa na weselu
  Wybierz zabawę weselną z DJ Kossem

  Co zawiera nasza oferta prowadzenia wesela przez dj'a wodzireja ?

  • przywitanie Pary Młodej, Rodziców, gości z toastem, piosenką "100 lat" i odpowiednim podkładem muzycznym,
  • toasty podczas wesela,
  • nastrojowa muzyka w tle podczas przerw na posiłki,
  • odpowiednio dobrane sety muzyczne podczas zabawy - muzyka na bieżąco dobierana jest przez zawodowego dj'a na wesela i imprezy taneczne,
  • profesjonalne nagłośnienie sali tanecznej,
  • opcjonalne nagłośnienie sal jadalnych,
  • oświetlenie sterowane protokołem DMX,
  • dojazd na miejsce wesela (kalkulacja indywidualna),
  • montaż sprzętu odpowiednio wcześniej przed imprezą, demontaż po wydarzeniu,
  • prowadzenie ważnych elementów uroczystości weselnej (tort, podziękowania dla Rodziców, oczepiny),
  • konkursy weselne i zabawy taneczne (do ustalenia indywidualnego).
  Mamy możliwości techniczne, aby wykonać profesjonalną usługę dekoracji sali weselnej oraz tańca w chmurach (przy pomocy maszyny do dymu niskiego). Jako dj'e weselni pracujący w fachu już wiele lat gwarantujemy profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta nie tylko w sloganie reklamowym, ale w rzeczywistości.
  Jako DJ na wesela i inne imprezy obsługujemy Małopolskę, Śląsk, Podkarpacie. Zapraszam do kontaktu osoby z Krakowa, Katowic, Rzeszowa i innych miejscowości.