Przeskocz do treści

DJ na wesele w Krakowie

Jak w skrócie mogę określić moja działalność jako DJ na wesele ? Dzięki wypracowanemu stylowi prowadzenia imprezy oraz doświadczeniu jako DJ prezenter muzyczny jestem w stanie wytworzyć pozytywny klimat nie tylko na parkiecie. DJ na wesele spośród tysięcy utworów wybiera w danym momencie te, które układają się w najbardziej wytrawną muzyczną ucztę. Obsługuję województwa: małopolskie, śląskie, podkarpackie, czyli Kraków, Katowice, Rzeszów, Zakopane, Nowy Sącz, Tarnów i wszystkie inne miejscowości do których dojeżdżam, aby obsłużyć imprezę jako DJ wodzirej tworząc niezapomniane dla Was chwile.

Moje atuty jako DJ na wesele

  • wysokiej klasy nagłośnienie aktywne Yamaha,
  • oświetlenie sterowane programem komputerowym,
  • zawodowy DJ sprzęt firmy Denon,
  • prowadzenie całego wesela od momentu wejścia na salę weselną przez moją skromną osobę jako DJ wodzirej ze sporym doświadczeniem,
  • zestaw sprawdzonych zabaw weselnych,
  • najlepsza muzyka na wesele,
  • muzyka podczas przerw,
  • indywidualne podejście do Waszych oczekiwań,
  • jedyny i niepowtarzalny styl prowadzenia,
  • dodatkowe atrakcje i pakiety celem dostosowania się do Waszych oczekiwań i portfela.

Wybierz DJ-a na swoje wesele w Krakowie

Wesele ze mną to największe przeboje trzech pokoleń. Dokładny repertuar wybiera się na bieżąco podczas imprezy nie sugerując się playlistą. Wieloletnie doświadczenie w roli dj-a na wesele jest najlepszym sposobem na gwarancję udanej muzyki na wesele. Oferuje niepowtarzalny styl i sprzet uznanych firm (Denon, Yamaha, Eurolite, Showtec, Shure). Wesela wzbogacam o starannie przygotowane i sprawdzone zabawy i konkursy na wesele.

Każda Młoda Para liczy na to, że ich wesele będzie jedyne, niepowtarzalne i wyjątkowo udane. Proponuję Wam profesjonalne prowadzenie tego najważniejszego dnia w życiu. Szeroki repertuar, pełna, zawodowa obsługa jako Dj / wodzirej / konferansjer to gwarancja udanego wesela. Moim atutem jest także odpowiedni sprzęt, który zaspokoi wymagania każdego klienta. Jako DJ na wesele obsługuje Kraków, ale także całe województwo małopolskie i sąsiednich.

Ceny usługi ustalane są indywidualnie, najczęściej oferuję klientom 2-3 pakiety obsługi i sprzętu oraz dodatkowych atrakcji, aby maksymalnie dostosować się do wymagań i zasobności portfela. Zapraszam do współpracy, aby poznać moją ofertę zadzwoń lub napisz maila dzwiekswiatlo@gmail.com

Oprócz Krakowa dojeżdżam na terenie całej Małopolski. Byłem w wielu miejscowościach tego województwa: Zakopane, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Brzesko, Bochnia, Oświęcim, Białka Tatrzańska, Nowy Targ, Krynica-Zdrów, Wieliczka, Skawina, Rabka-Zdrój, Limanowa, Myślenice, Wadowice, Andrychów, Zator, Chrzanów, Trzebinia, Olkusz, Miechów i inne, których nie wymieniłem.

Dj z Krakowa na Wasze udane wesele zaprasza do współpracy

DJ z Krakowa na Wasze wesele

Skoro trafiliście na moją stronę, najprawdopodobniej szukacie DJ-a na swoje wesele   Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą. Aby poznać szczegóły proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, poznasz moją ofertę. Dysponuje sprawdzonym sprzętem estradowym oraz zapleczem technicznym w postaci projektora, ekranu, maszyny do baniek, ciężkiego dymu i inne atrakcje, które urozmaicą i nadadzą Twojemu weselu wyrazu.

Znaleźliście DJ-a na swoje wesele

Oczywiście to co najważniejsze to muzyka na wesele. Ważne jest, aby Wasze wesele obsługiwał doświadczony DJ na wesele, który ma obycie z mikrofonem, ponieważ same "puszczanie" muzyki podczas wesela bez dodatkowej obsługi konferansjerskiej i prezenterskiej jest nie do końca trafione. Wie o co chodzi ten, który był na weselu prowadzonym przez zawodowego DJ-a na wesele, który oprócz tego, że wie, jak używać dj sprzętu, zna także fach pracy z mikrofonem. Nie bez znaczenia jest także legalny repertuar, dzięki, któremu środki trafiają do artystów, a jakość dźwiękowa muzyki nie pozostawia nic do życzenia.

Jak prowadzę wesela jako DJ na wesele ?

Z mojej strony możecie się spodziewać pełnej obsługi jako DJ na wesele, konferansjer, prezenter muzyczny oraz wodzirej. Tylko połączenie tych wszystkich funkcji gwarantuje pełne zadowolenie klienta i prowadzenie wesela na najwyższym poziomie.

Dzwoń, napisz, sprawdź moją ofertę - DJ Robert Koss z Krakowa. Dojadę do Krakowa, Katowic, Rzeszowa, Zakopanego, Nowego Sącza, Tarnowa i innego miasta w którym chcesz zorganizować udane wesele