DJ na wesele w Krakowie

DJ Robert Koss

DJ Robert Koss na wesela

DJ na wesele w okolicach Krakowa jest coraz bardziej popularny. Usługa ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem w stosunku do zespołu weselnego. DJ oferuje ogromny zestaw oryginalnej muzyki, oświetlenie, konkursy i animacje taneczne dla gości. Jeszcze kilkanaście lat temu DJ na wesele Kraków był czymś nowym i klienci podchodzili do niego raczej bez entuzjazmu. Dziś już nikogo w Krakowie i okolicach nie dziwi DJ wodzirej prowadzący wesele

Zalety DJ-na na wesele

Z pewnością ogromną zaletą DJ-a ja na wesele w Krakowie jest to, iż może on zaprezentować dużo więcej muzyki na weselu niż przeciętny zespół muzyczny. Nie potrzebuje długich  przerw, aby odpoczywać od grania i śpiewania. Organizując wesele w Krakowie i wynajmując zawodowego DJ-a możesz być pewny, że goście nie będą się nudzić. W przypadku orkiestry repertuar muzyczny zazwyczaj jest ograniczony do 100, maksymalnie kilkuset utworów. DJ-a na wesele ciężko zaskoczyć jakimś utworem. Posiadam dostęp do specjalistycznych sklepów z muzyką i jestem w stanie zaprezentować praktycznie każdą piosenkę. Właściwie repertuar Dj-a z Krakowa jest nieograniczony.

wesele prowadzone przez didżeja

Usługi jako DJ na wesele w Krakowie

Prowadząc śluby jako DJ na wesele nie tylko w Krakowie, ale całej Małopolsce posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie. Nie bez znaczenia jest DJ sprzęt, dzięki któremu mogę miksować muzykę tworząc dynamiczne bloki muzyczne. Muzyka dostosowana jest do gości, którzy bawią się na imprezie. Dzięki mojemu 15-letniemu doświadczenia wiem, jakie utwory zawsze porwą publikę do zabawy. Dynamiczne i czysto brzmiące nagłośnienie, oświetlenie wnętrza tworzące klimat na sali weselnej to tylko niektóre moje atuty. W przeszłości jako DJ na wesele w Krakowie i okolicach poprowadziłem kilkaset imprez ślubnych, także możesz zaufać mojemu doświadczeniu.

Gdzie pracuje jako DJ na wesele ?

Oprócz Krakowa prowadziłem wesela w takich miastach jak Zakopane, Nowy Sącz, Tarnów… w sumie odwiedziłem już chyba całą Małopolskę. Często zaglądam także na Śląsk. Daje gwarancję tego że nie zawiedziesz się na moich usługach. Dzięki wynajęciu mnie jako DJ na wesele w Krakowie Wasze wesele będzie jedyne i niepowtarzalne !

zabawa z didżejem wodzirejem

Opinie na temat DJa z Krakowa na wesele

Oto kilka opinii na mój temat napisanych przez klientów, których wesela w Krakowie prowadziłem jako DJ wodzirej:

 1. Z całego serca polecamy Roberta 🙂realizuje wszystkie marzenia, prowadzi wesele zgodnie z ustaleniami 😉 bawiliśmy się fantastycznie przez całą noc 😉 dodatkowo zapewnił nam biały dym.do tańca i napis Love 😉 dziękujemy Robert 💑”
 2. „Polecamy z całego serca! Idealne wyczucie jeśli chodzi o dobór muzyki i super zabawy, a najlepsza była chyba z „gajowym” 😉było cudnie! Dziękujemy jeszcze raz ☺️💃🏻🕺🏻”
 3. DJ z Krakowa na wesele na 6 +:-) wspaniały człowiek! Potrafi działać cuda, aby każdy gość był na parkiecie 🙂 dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą oprawę muzyczną! Polecamy w 100 %”
 4. „Gorąco polecam Pana DJ-a Roberta Koss na wesela😁świetna muzyka i zabawy dla gości. Dzięki niemu była to wyjątkowa i niezapomniana uroczystość 😘”
 5. „Rewelacyjny DJ i wodzirej z Krakowa, goście weselni byli zachwyceni, zresztą my jako para młoda również. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Można zatrudniać w ciemno. ☺️👍”
feedback, group, communication
opinie na temat dj na wesele

Jak rezerwować didżeja na wesele w okolicy Krakowa ?

Aby zarezerwować usługę didżej na wesele należy skontaktować się ze mną telefonicznie, mailowo lub przez messengera i ustalić termin spotkania. Osoby które mieszkają w dalszej odległości od Krakowa, mogą zastanowić się nad możliwością podpisania umowy z dj-em na wesele przez Internet lub drogą pocztową. Jeśli masz możliwość wizyty u mnie i spotkania to znakomity pomysł. Po pierwsze możemy się poznać,  odpowiem na Wasze pytania i omówię szczegóły oferty obsługi muzycznej wesela. Dodatkowo udostępnię nagrania i zdjęcia z dotychczasowych wesel. Możecie w ten sposób zobaczyć jak bawią się goście na weselu prowadzonym przez DJ’a na wesele w Krakowie. Usłyszycie jaką prezentuje muzykę i jaki sprzęt używam podczas prowadzenia imprezy. Jeśli do Twojego wesela pozostało mniej niż 2 lata, radzę się pośpieszyć się z rezerwacją didżeja na wesele. Kraków jest dużym miastem w którym odbywa się wiele ślubów. Zapotrzebowanie na usługi weselne jest wysokie. Warto zatem szybciej zarezerwować dobrego Dj’a na wesele, który z pewnością na brak klientów nie narzeka.

Pytania do didżeja na wesele

Pary Młode odwiedzające DJ-a na wesele Kraków zadają najczęściej powtarzające się pytania. Są to między innymi:

 • Czy można przygotować własną listę ulubionych utworów ? Oczywiście, ale ważne żeby nie była to lista zbyt obszerna która będzie wiązać ręce DJ-a w zakresie repertuaru muzycznego. Najlepiej podać kilka – kilkanaście piosenek które kojarzą Wam się z ważnymi momentem z przeszłości.
 • Czy można wstępnie zarezerwować termin ? Oczywiście, najlepiej na kilka dni lub do momentu kolejnego klienta, który szuka DJ-a na wesele w Krakowie.
 • Do której godziny obowiązuje umowa ?
 • Jak długie są przerwy pomiędzy blokami muzycznymi ?
 • Czy wesele obsługuję sam czy w dwie osoby ?
 • O której zaczyna się montaż sprzętu ?
 • Ile wynosi zadatek i kiedy następuje ostateczne rozliczenie ?

Na wszystkie te i inne pytania odpowiadam na spotkaniu.

Wesele w ścisłym centrum Krakowa

Wesele prowadzone przez DJ na wesele Kraków w ścisłym centrum tego miasta rządzą się trochę innymi prawami. Strefy ograniczonego ruchu, zakaz wjazdu w określonych porach na płytę rynku głównego, czy Kazimierza skutkują problemami logistycznymi. Często pojawia się problem z miejscem parkingowym pod salą weselną. Zatem jeśli szukasz DJ-a na wesele w samym centrum Krakowa prosimy o informację. Zanim podpiszemy umowę musimy dowiedzieć się jak logistycznie zaplanować transport, montaż i powrót z wesela.

Oprócz prowadzenia wesel w roli didżeja na wesele oferuje wiele atrakcji. Jedną z nich jest taniec w ciężkim dymie, dekoracyjne oświetlenie sali weselnej, dodatkowy sprzęt multimedialny taki jak ekran, czy projektor na prezentację. Jestem także w stanie przywieźć dodatkowe rekwizyty które będą stanowiły atrakcje dla gości i alternatywę dla foto-budki.

Jeśli już zarezerwowaliście salę na wesele w Krakowie, to śmiało odezwijcie się do mnie. Na weselach prowadzonych przez DJ-a Roberto Koss nie ma czasu na nudę. Goście po weselu narzekać będą na ból nóg a nie na to, że się nie wybawili. Opinie Młodych Par Krakowa są wizytówką jakości moich usług. Dzwońcie lub piszcie dzisiaj, aby zarezerwować moją osobę jako DJ na wesele. Jestem oczywiście otwarty na spotkanie z Wami, aby omówić szczegóły moje oferty i zamienić kilka słów przed podjęciem decyzji.