Przeskocz do treści

DJ na wesele w Krakowie

Jak w skrócie mogę określić moja działalność jako DJ na wesele ? Dzięki wypracowanemu stylowi prowadzenia imprezy oraz doświadczeniu jako DJ prezenter muzyczny jestem w stanie wytworzyć pozytywny klimat nie tylko na parkiecie. DJ na wesele spośród tysięcy utworów wybiera w danym momencie te, które układają się w najbardziej wytrawną muzyczną ucztę. Obsługuję województwa: małopolskie, śląskie, podkarpackie, czyli Kraków, Katowice, Rzeszów, Zakopane, Nowy Sącz, Tarnów i wszystkie inne miejscowości do których dojeżdżam, aby obsłużyć imprezę jako DJ wodzirej tworząc niezapomniane dla Was chwile.

Część moich atutów to:

  • wysokiej klasy nagłośnienie aktywne Yamaha,
  • oświetlenie sterowane programem komputerowym,
  • zawodowy DJ sprzęt firmy Denon,
  • prowadzenie całego wesela od momentu wejścia na salę weselną przez moją skromną osobę jako DJ wodzirej ze sporym doświadczeniem,
  • zestaw sprawdzonych zabaw weselnych,
  • najlepsza muzyka na wesele,
  • muzyka podczas przerw,
  • indywidualne podejście do Waszych oczekiwań,
  • jedyny i niepowtarzalny styl prowadzenia,
  • dodatkowe atrakcje i pakiety celem dostosowania się do Waszych oczekiwań i portfela.

Dzwoń dzisiaj lub skontaktuj się przez formularz !
tel.: 605-829-895

Wybierz DJ-a na swoje wesele w Krakowie

Wesele ze mną to największe przeboje trzech pokoleń. Dokładny repertuar wybiera się na bieżąco podczas imprezy nie sugerując się playlistą. Wieloletnie doświadczenie w roli dj-a na wesele jest najlepszym sposobem na gwarancję udanej muzyki na wesele. Oferuje niepowtarzalny styl i sprzet uznanych firm (Denon, Yamaha, Eurolite, Showtec, Shure). Wesela wzbogacam o starannie przygotowane i sprawdzone zabawy i konkursy na wesele.
Każda Młoda Para liczy na to, że ich wesele będzie jedyne, niepowtarzalne i wyjątkowo udane. Proponuję Wam profesjonalne prowadzenie tego najważniejszego dnia w życiu. Szeroki repertuar, pełna, zawodowa obsługa jako Dj / wodzirej / konferansjer to gwarancja udanego wesela. Moim atutem jest także odpowiedni sprzęt, który zaspokoi wymagania każdego klienta. Jako DJ na wesele obsługuje Kraków, ale także całe województwo małopolskie i sąsiednich.

 

 

Ceny usługi ustalane są indywidualnie, najczęściej oferuję klientom 2-3 pakiety obsługi i sprzętu oraz dodatkowych atrakcji, aby maksymalnie dostosować się do wymagań i zasobności portfela. Zapraszam do współpracy, aby poznać moją ofertę zadzwoń lub napisz maila dzwiekswiatlo@gmail.com

Oprócz Krakowa dojeżdżam na terenie całej Małopolski. Byłem w wielu miejscowościach tego województwa: Zakopane, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Brzesko, Bochnia, Oświęcim, Białka Tatrzańska, Nowy Targ, Krynica-Zdrów, Wieliczka, Skawina, Rabka-Zdrój, Limanowa, Myślenice, Wadowice, Andrychów, Zator, Chrzanów, Trzebinia, Olkusz, Miechów i inne, których nie wymieniłem.
Dzwoń lub pisz do mnie - DJ z Krakowa na wesele - DJ Robert Koss