Przeskocz do treści

DJ na Sylwestra

Jak zawsze koniec roku to czas szalonych imprez sylwestrowych. Wiele hoteli, pensjonatów, sal weselnych, restauracji i innych miejsc szuka profesjonalnej usługi DJ na Sylwestra. Śmiało możemy polecić nasze usługi. Jako DJ na Sylwestra obsługujemy imprezy do kilkuset osób.

DJ na Sylwestra w Krakowie

W zakresie prowadzenia imprez sylwestrowych jako zawodowy DJ na Sylwestra Jestem w stanie dojechać na imprezę na terenie Krakowa ale także całej Małopolski. Co roku w roli DJ na imprezę obsługuje udane imprezy sylwestrowe. Na miejsce zlecenia przywożę magiczne światła, profesjonalne nagłośnienie, DJ sprzęt oraz najlepszą muzykę na Sylwestra.

Sprawdzony DJ na Sylwestra w Małopolsce

Jak rezerwować DJ'a z Krakowa na Sylwestra ?

Aby sprawdzić dostępność mojej osoby w roli DJ'a na Sylwestra proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Prześlę w odpowiedzi wszystkie warunki cenowe wraz z kompleksową ofertą. Zapraszam do współpracy z moją osobą nie tylko w zakresie prowadzenia zabawy sylwestrowej, ale także imprez firmowych czy też wesel. Działam na terenie Krakowa i Województwa Małopolskiego. Ponieważ zapytań sylwestrowych jest bardzo dużo, służę pomocą i polecam zawsze sprawdzone osoby.

Ile kosztuje DJ na Sylwestra ?

Jak co roku otrzymuje wiele zapytań odnośnie zabawy sylwestrowej i możliwości jej prowadzenia w roli DJ na Sylwestra. Niestety jeśli ktoś organizuje małą imprezę z budżetem na obsługę muzyczną rzędu kilkuset złotych, lub nie zależy mu na jakości a wyłącznie na cenie, to raczej nie znajdziemy wspólnego języka 🙂 W takim przypadku polecam wypożyczalnię świateł i nagłośnienia, gdzie za kilkaset złotych można wynająć nagłośnienie estradowe i ciekawe efekty wizualne. Moje usługi prowadzenia Sylwestra jak też wszelkich innych imprez (eventów, wesel) kierowane są dla klientów, którzy cenią sobie doświadczenie i wysokiej klasy zaplecze techniczne (oświetlenie, nagłośnienie, dj sprzęt). Obsługuje imprezy sylwestrowe na salach na kilkadziesiąt do kilkuset osób.