Przeskocz do treści

DJ na Sylwestra w Krakowie i nie tylko

Jak co roku Zbliża się termin imprez sylwestrowych i wiele hoteli, sal weselnych, restauracji i innych miejsc szuka profesjonalnej usługi DJ na Sylwestra.

Dj z Krakowa na zabawę sylwestrową oferuje swoje usługi

DJ na Sylwestra w Krakowie

W zakresie prowadzenia imprez sylwestrowych jako zawodowy DJ na Sylwestra Jestem w stanie dojechać na imprezę na terenie Krakowa ale także całej Małopolski. Co roku w roli DJ na imprezę obsługuje udane imprezy sylwestrowe. Na miejsce zlecenia przywożę magiczne światła, profesjonalne nagłośnienie, DJ sprzęt oraz najlepszą muzykę na Sylwestra.

Sprawdzony DJ na Sylwestra w Małopolsce

Jak rezerwować DJ'a z Krakowa na Sylwestra ?

Aby sprawdzić dostępność mojej osoby w roli DJ'a na Sylwestra proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Prześlę w odpowiedzi wszystkie warunki cenowe wraz z kompleksową ofertą. Zapraszam do współpracy z moją osobą nie tylko w zakresie imprez firmowych czy też wesel ale także w roli didżeja na Sylwestra na terenie Krakowa i Województwa Małopolskiego.

Ile kosztuje DJ na Sylwestra ?

Jak co roku otrzymuje wiele zapytań odnośnie zabawy sylwestrowej i możliwości jej prowadzenia w roli DJ na Sylwestra. Niestety jeśli ktoś organizuje małą imprezę z budżetem na obsługę muzyczną rzędu kilkuset złotych, lub nie zależy mu na jakości a wyłącznie na cenie, to raczej nie znajdziemy wspólnego języka 🙂 W takim przypadku polecam wypożyczalnię świateł i nagłośnienia. Moje usługi prowadzenia Sylwestra jak też wszelkich innych imprez (eventów, wesel) kierowane są dla klientów, którzy cenią sobie moje doświadczenie i wysokiej klasy zaplecze techniczne (oświetlenie, nagłośnienie, dj sprzęt). Obsługuje imprezy sylwestrowe na salach na kilkadziesiąt do kilkuset osób.