DJ i wodzirej na studniówkę w Krakowie - Robert Koss Przeskocz do treści

DJ na studniówkę – DJ Robert Koss

Zatrudniając mnie na swoją imprezę studniówkową możesz liczyć na najlepszą jakość usług w atrakcyjnej cenie, co jest wynikiem mojego doświadczenia i niezawodnego, markowego sprzętu.

W ramach obsługi studniówki oferujemy Państwo sprawdzone usługi w rozsądnych cenach:

DJ na studniówkę - zawodowy prezenter, doskonałe nagłośnienie i oświetlenie,
Oświetlenie dekoracyjne sali imprezowej i jadalnej,
Kamerzysta na studniówkę - profesjonalny montaż i zapis imprezy na DVD,
Fotograf na studniówkę - zdjęcia z imprezy, grupowe, indywidualne...

Robert Koss Zawodowy DJ na studniówkę

Zaprezentuję szeroki program muzyczny. Profesjonalne nagłośnienie estradowe wysokiej klasy, oświetlenie efektowe (lasery, skanery, efekty LED, oświetlenie dekoracyjne LED, dym...) oraz świetna muzyka to podstawa udanej imprezy studniówkowej. Dzięki doświadczeniu w obsłudze imprez Waszą studniówkę będziecie wspominać jako niezapomnianą zabawę. Profesjonalny DJ na studniówkę zaprezentuje szeroki atrakcyjny program muzyczny na wysokiej klasy nagłośnieniu, który zadowoli zarówno uczniów, osoby towarzyszące i bawiące się władze uczelni. W ofercie oświetlenie efektowe sterowane protokołem DMX. Wszystko uwiecznione na płytach DVD oraz barwnych zdjęciach. Przy kompleksowej obsłudze atrakcyjne rabaty cenowe. Oferujemy także dekoracyjne oświetlenie sali - dekorację światłem LED.

MUSIC SERWIS to profesjonalny DJ na studniowkę i największe muzyczne przeboje na Waszej studniówce. Dzięki współpracy DJa na imprezy, dźwięku i światła ( efektów dyskotekowych ) tworzy się niezapomniany klimat. Jestem także w stanie obsłużyć wyjazdową imprezę integracyjną, event firmowy, bankiet, festyn, plener, piknik dla firmy, pokaz mody, konferencję oraz wszelkiego rodzaju imprezy estradowe, imprezy masowe, koncerty, festyny, imprezy plenerowe łącznie z karaoke. Music Serwis oferuje także wideofilmowanie studniówek oraz zdjęcia z imprezy studniówkowej.

Studniówka organizowana jest 100 dni przed maturą. Jest to bardzo pracowity okres dla didżeja na studniówkę, który w tym okresie ma najczęściej imprezy nie tylko w soboty. Zwyczaj studniówki pochodzi z XVIII wieku, kiedy to pojawił się pierwszy egzamin maturalny. Jednak 100 dni to zbyt krótki okres aby dobrze przygotować się do egzaminu. Jednak z pewnością huczna zabawa rozpoczynająca okres 100 dni będzie sygnałem iż po niej należy zabrać się do nauki.

 

Współczesna Studniówka

W czasach współczesnych bale studniówkowe wyglądają inaczej niż w przeszłości. Robi się już rzadko na terenie szkoły, ale raczej w dostosowanych, ekskluzywnych restauracjach i hotelach. Podczas imprezy panuje elegancji nastrój, stroje odpowiednio dobrane, tradycją ostał się Polonez oraz czerwone podwiązki. Zwyczaj dostojnego Poloneza to czasy szlacheckiej przeszłości, kiedy to każdy bal zaczynał się tym pięknym tańcem. Tradycyjne czerwone podwiązki, garnitur dla mężczyzny, wykwintna kreacja dla kobiety, o tym należy pamiętać przed imprezą.

Gdzie organizuje się studniówki w Krakowie ?

Oferta sal na studniówkę jest bardzo szeroka i zróżnicowana. W samym Krakowie jest wiele sal, hoteli, restauracji, w których można zorganizować studniówkę. Ograniczeniem może być powierzchnia sali, gdyż zabawy studniówkowe niektórych szkół wymagają wnętrz mieszczących kilkaset osób.
 Jaka muzyka na studniówkę ? DJ czy zespół na studniówkę ?
W przeszłości na studniówkach królowały zespoły, orkiestry, czyli krótko mówiąc muzyka na żywo. Dzisiejsze czasy i postęp technologiczny powoduje, iż sporą część studniówek obsługują profesjonalni dj'e na studniówkę, którzy dzięki odpowiedniemu zapleczu technicznemu i dostosowanemu repertuarowi muzycznemu są w stanie w dynamiczny sposób obsłużyć nawet wielkie imprezy. Poza samą muzyką dodatkowymi atrakcjami są efekty dyskotekowe, które w rytm muzyki tworzą niezapomnianą atmosferę i klimat. DJ na studniówkę to gwarancja oryginalnego brzmienia i rozpiętego materiału muzycznego. Dobrego dj'a na studniówkę można znaleźć w Internecie, lub w oparciu o polecenia wyższych roczników, którzy swoje studniówki mają za sobą. Cena dj'a na studniówkę nie jest ostatecznym wyznacznikiem oferty, która może być bardzo zróżnicowana. Pamiętać należy, iż ważnym elementem obsługi jest doświadczenie, jakość nagłośnienia (które przecież musi być dostosowane do ilości osób) oraz rodzaj oświetlenia (niektórzy dj'e bazują na tanich efektach led niewidocznych na większych salach).

Oferta i cena

W zależności od potrzeb imprezy (ilości gości, powierzchni parkietu, wymagań co do oświetlenia) staram się być atrakcyjny, ale nie stosuję dumpingowych cen. Zawsze wkładam 100% zaangażowania tak, aby klient był w 100% zadowolony, więc nie mogę sobie pozwolić na zaniżanie cen kosztem poziomu prowadzonej imprezy. Jako DJ z Krakowa na studniówkę i nie tylko, latami pracowałem na markę i rozpoznawalność mojej osoby, wobec czego możecie być pewni udanej imprezy, jeśli moją osobę zatrudnicie jako swojego dj'a na studniówkę.

 

DJ na studniówki w Krakowie i województwie małopolskim oraz obsługa foto-video