Przeskocz do treści

DJ na imprezy Robert Koss

Organizacja imprezy to przede wszystkim odpowiedni sprzęt (dobrane nagłośnienie estradowe, oświetlenie, zaplecze techniczne, zawodowy dj na imprezę oraz muzyka odpowiednio wybrana i "podana" tak, aby goście wyśmienicie się bawili. Oprócz imprez firmowych praktycznie każde inne wydarzenie (wesele, studniówka) może zostać w profesjonalny sposób obsłużone przez DJ-a / konferansjera.

Proszę o kontakt w celu sporządzenia indywidualnej oferty na obsługę imprezy.

Integracja i motywacja pracowników stanowi ważny element funkcjonowania firmy. Usługa DJ na imprezę to profesjonalna obsługa muzyczna. Proponuję kompleksową obsługę techniczną i muzyczną imprez (nagłośnienie estradowe, efekty dyskotekowe, lasery, dym, karaoke, dekoracje sali oświetleniem LED, dj sprzęt). Oprócz usługi zajmuje się także takimi wydarzeniami jak prezentacje i akcje promocyjne produktów - dym i odpowiednio dobrane światło stanowić może znakomitą oprawę reklamową. Z doświadczenia wiem, iż najlepszym połączeniem na imprezie firmowym są sety taneczne serwowane przez dj-a na imprezę a w przerwach kilkunastominutowe bloki karaoke.

 Zasięg działania jako DJ na imprezę

Teren działania to przede wszystkim Kraków, cała Małopolska, poza tym Śląsk i Warszawa. Muzykę na imprezy kolekcjonuje na oryginalnych płytach. W odróżnieniu od części konkurencji unikam kiepskiej jakości MP3, a moja DJ konsola umożliwia realizowane na żywo miksowanie muzyki.

Dlaczego DJ na imprezę ?

* Obsługa przez zawodowego prezentera muzycznego,
* Nagłośnienie głośne i jednocześnie pięknie brzmiące, dodatkowe subwoofery zwiększają doznania akustyczne,
* Miksowanie największych przebojów na zawodowym sprzęcie, dodatkowo nad dźwiękiem "panuje" procesor efektów,
* Oświetlenie parkietu daje efekty i zwiększa chęć do zabawy,
* Oświetlenie dekoracyjne sali wprowadza niepowtarzalny klimat
.

Oprócz imprez dla firm jako dj na imprezy obsługuje jako DJ wodzirej także wesela i poprawiny.

DJ na event firmowy

Integracyjna impreza firmowa to znakomita okazja na zintegrowanie pracowników. Jako DJ na imprezę zapewnię doskonałą zabawę wspominaną jeszcze długo o wydarzeniu. Możecie być Państwo pewni świetnego brzmienia dzięki najnowszym rozwiązaniom z dziedziny nagłośnienia estradowego imprez. i oświetlenia zapewniającego niezapomniane wrażenia wizualne. Szczególny wzrost zainteresowania w zakresie organizacji imprez firmowych następuje w okolicy miesięcy listopad/grudzień gdy firmy organizują przedświąteczne spotkania dla swoich pracowników.

 
Muzyka na imprezę to podstawa dobrej imprezy. Jako DJ na imprezę obsługuje na terenie Krakowa, Małopolski, Katowic, Śląska, Podkarpacia następujące imprezy i uroczystości:

Imprezy firmowe - eventy,
Karaoke,
Wesela jako DJ weselny,
Festyny - nagłośnienie i oświetlenie,
Plenery,
Dyskoteki,
Urodziny, osiemnastki (dj na urodziny),
Studniówki,
Dancingi,
Bankiety,
Pikniki firmowe (Dj na imprezy w Krakowie i nie tylko),
Wszystkie inne imprezy i wydarzenia.

Teren działania to przede wszystkim Kraków, cała Małopolska, poza tym Śląsk i Warszawa. Muzykę na imprezy kolekcjonuje na oryginalnych płytach. W odróżnieniu od części konkurencji unikam kiepskiej jakości pirackich plików MP3, a moja DJ konsola umożliwia realizowane na żywo miksowanie muzyki. Proponuję obsługę DJ na imprezy integracyjne, pikniki firmowe, plenery, dj na imprezę urodzinową i inne uroczystości. Profesjonalny prezenter poprowadzi imprezę tak, aby wszyscy wyśmienicie się bawili do późnych godzin nocnych.

Do tej pory od strony nagłośnienia, oświetlenia i jako didżej prowadzący imprezę miałem przyjemność obsługiwać między innymi imprezy dla firm:
ING Bank Śląski,
BZ WBK Bank Zachodni,
NETART,
ASPEN,
ENIRO - Panorama Firm,
Philip Morris Polska,
SAP Polska,
COLOREX,
Capgemini,
Armatura SA,
COLOREX,
Warner Bros. Entertainment,
Generali,
Cap Gemini,
Comarch,
Faro,
International Papers i innych.

Miałem przyjemność współpracować i obsługiwać imprezy w towarzystwie:

Justyna Steczkowska (Dąbrowa Górnicza),
Golec Orkiestra (Katowice),
Skaldowie (Kraków),
Pod Budą (Kraków)
Maryla Rodowicz (Warszawa),
DJ Adamus - Wet Fingers (Władysławowo).

Zapraszam do korzystania z moich usług! Niezależnie od tego, czy szukasz dj na wesele, dj na imprezy, dj na studniówkę, gwarantuje wysoką jakość usług i zadowolenie. Zapraszam serdecznie i czekam na kontakt - DJ Robert Koss.

Jako DJ na imprezę przygotowuje następujące elementy techniczne:

- obsługa muzyczna na imprezy integracyjne (oryginalne wersje utworów prezentowane z legalnych płyt CD i plików MP3),
- nagłośnienie na imprezy
- oświetlenie na imprezy
- karaoke,
-dodatkowe atrakcje na imprezy integracyjne dla firm (paintball, pokazy iluzjonistyczne, show barmański, pokaz tańców latynoskich, pokazy laserowe, sztuczne ognie, ruletka i inne).

Jeśli planujesz event dla firmy, imprezę integracyjną, imprezę masową, karaoke, festyn, plener, organizujesz wesele z dj-em, bankiet, piknik, szukasz DJ-a, chcesz wynająć nagłośnienie estradowe lub oświetlenie na imprezę proszę o kontakt.

DJ Robert Koss - DJ na imprezę zaprasza