Dekoracje sal weselnych w Krakowie - MusicSerwis.com Przeskocz do treści

Dekoracje sal weselnych

Iluminacje świetlne to jeden ze sposobów dekoracji wnętrz, dekoracji sal kierowany są do klientów, którzy na sali weselnej, sali bankietowej czy innym pomieszczeniu chcą stworzyć niepowtarzalny klimat. Propozycja oświetlenia imprez to możliwość dodania uroku zwykłym pomieszczeniom, nawet zwykle wyglądające wnętrze można udekorować światłem w ciekawy i efektowny sposób. W zakresie dekoracji sal pod imprezy, wesela, bankiety i inne wydarzenia zapraszamy hotele, restauracje, kluby, puby muzyczne, osoby prywatne, Pary Młode.
Ledy na wesele
Oświetlenie led na wesele
Dekoracje sal w Małopolsce
Dekoracja oświetleniowa sali w Małopolsce
Weselne dekoracje
Dekoracje weselne na ślub
Hotelowa dekoracja weselna
Dekoracja sali w Krakowie
Dekoracja sali na wesele w Krakowie oświetleniem w różnych kolorach
Wesele w Skawinie
Wesele w Skawinie pod Krakowem ze światłami LED
Dekoracja sali weselnej
Dekoracja sali na wesele
Oryginalna dekoracja okien
Dekoracje weselne w Krakowie
Firma dekoratorska oświetliła efektownie salę przed ślubem
Dekoracja sali
Chochołowy dwór - światła dekoracyjne na impreze
Oświetleniowe dekoracje sal
Kraków dekoracja sali
Firma dekoratorska z Krakowa udekorowała salę w hotelu

 
Istnieje opcja instalacji urządzeń w sali lub wypożyczenia i montażu we własnym zakresie. Zapewniamy atrakcyjne ceny dekoracji sal weselnych oświetleniem LED oraz montażu. Czas montażu zależy głównie od układu sali oraz ilości źródeł prądu.
Jeśli nie masz pomysłu na oryginalną dekorację sali na wesele, to zapraszam Cię do zapoznania się z możliwościami oświetlenia wnętrz. Technologia LED pozwala na zmianę i nadanie odpowiedniego klimatu każdemu pomieszczeniu. Istnieje możliwość wyboru jednego z palety kilku ciekawych kolorów, montaż urządzeń jest bezinwazyjny i odbywa się poprzez doprowadzenie do każdego urządzenia napięcia 230V. Każde urządzenie posiada panel, na którym ustawia się jeden, bądź paletę zmieniających się po sobie kolorów według wbudowanego programu.

 

Oprócz usługi dekoracji sal można skorzystać z naszej wypożyczalni sprzętu do dekoracji sal, posiadamy na stanie kilkadziesiąt sztuk reflektorów PAR

 

Reflektor PAR LED 25zł/szt.

 

PAR LED 50zł/szt.

Dlaczego dekoracje sal weselnych oświetleniem ?

Dlaczego warto skorzystać z opcji dekoracji sal weselnych i pod imprezy ? Oświetlenie w systemie DMX może zastąpić niejedną tradycyjną dekorację sali tworząc wspaniały klimat podczas imprezy czy uroczystości ślubnej.

Nie masz pomysłu na dekorację sali weselnej?
Nie jesteście zadowoleni z wyglądu sali weselnej?
Chcesz stworzyć niezapomniany klimat podczas imprezy ?
Chcesz miło zaskoczyć gości piękną dekoracją oświetleniową ?

 

Możesz także skorzystać z wypożyczalni sprzętu oświetleniowego, dzięki któremu udekorujesz salę weselną lub salę przygotowaną pod inną imprezę we własnym zakresie (udostępniamy przewody zasilające i niezbędne przedłużacze 230V) .Teren działania naszej firmy to głównie Kraków i okolice. Oświetlenie LED stanowiące dekoracje sal nie pobiera dużej energii, więc nie musisz się martwić o zabezpieczenia prądowe i emisję ciepła co ważne jest szczególnie w miesiącach wakacyjnych.

Sale weselne - dekoracje oświetleniowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne dekoracje sal  w Krakowie nowoczesnym oświetleniem, które z powodzeniem zastąpią tradycyjne dekoracje kwiatowe, balonowe itp. Główne atuty naszych realizacji to niepowtarzalność, magia kolorów, ciepła aranżacja, niecodzienny klimat. Ciekawy wystrój to zaskoczenie gości oraz niezapomniane wspomnienia uwiecznione na zdjęciach. Nieszablonowe aranżacje sprawiają Wasze wesele jako jedyne i niepowtarzalne. Szczegółowe informacje na temat tego, jak może wyglądać dekoracja sali pod wesele i jaki będzie jej koszt otrzymacie Państwo po rozmowie telefonicznej. Każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia, wcześniejszego przemyślenia koncepcji i kolorystyki oraz zastosowania jak najlepszego systemu połączeń przewodowych między urządzeniami, które nie będą przeszkadzały gościom ani obsłudze. Bajkowy krajobraz, magia kolorów RGB, efekt nie do przecenienia...to wszystko jest do zrealizowania. Aby zainstalować dekoracje sal dojeżdżamy nie tylko na terenie Krakowa, ale w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od tego miasta.

 

Dzięki technologii LED jesteśmy w stanie nadać indywidualny urok restauracji, sali weselnej, sali bankietowej, stoisku wystawienniczemu, hali namiotowej. Mogą Państwo podjąć decyzję co do ilości i koloru urządzeń oświetlających.

 

Stworzyliśmy 3 przykładowe pakiety oświetleniowe służące do dekoracji wnętrz:
pakiet 1 - 15 reflektorów PAR LED - 450zł
pakiet 2 - 20 reflektorów PAR LED - 600zł
pakiet 3 - 30 reflektorów PAR LED - 850zł
Koszt montażu i demontażu urządzeń oraz transportu kalkulowany jest indywidualnie w zależności od miejsca zlecenia.

 

Hasła po których trafiłeś na stronę dekoracje sal:
- dekoracje sal weselnych w Krakowie i okolicach,
- dekoracje sal bankietowych, sal weselnych, 
- bezinwazyjne iluminacje świetlne montowane przy podłożu, 
- dekoracje sal światłem LED.